• SC Stadspark 5 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 12:15Holwierde 2 - SC Stadspark 5Sportpark Katmis
    10 okt. 14:15SC Stadspark 5 - VVSV '09 1Sportpark Stadspark
    17 okt. 14:30SV Bedum 5 - SC Stadspark 5Sportpark Bedum
    24 okt. 12:30Poolster 2 - SC Stadspark 5Sportpark Oldencate
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Stadspark 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Bedum 522009366
    2Corenos 232018626
    3De Monnik 132018626
    4The Knickerbockers 1121018533
    5Holwierde 221018623
    6FC LEO 221016423
    7Gruno 321018803
    8VVSV '09 1210147-33
    9KRC 1201146-21
    10vv Winsum 43012311-81
    11SC Stadspark 500000000
    12Poolster 2100126-40

    Poulestanden SC Stadspark 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mamio 311004133
    2SC Stadspark 5100114-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Brink, VincentTeamspeler
    Daal, M.M.J.Teamspeler
    Fokkema, CasTeamspeler
    Jonge, Tijme deTeamspeler
    Koot, TzantoTeamspeler
    Nederkoorn, ThijsTeamspeler
    Spin, JarvinTeamspeler
    Stoter, RickTeamspeler
    Swabedissen, BrianTeamspeler
    Vredeveld, RobertTeamspeler
    Vroom, MatthijsTeamspeler