• SC Stadspark 4 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bartels, TomTeamspeler
    Berge, Thomas tenTeamspeler
    Braam, RubénTeamspeler
    Buurlage, KoenTeamspeler
    Felz, Michael van derTeamspeler
    Hilberts, YoramTeamspeler
    Mainassy, MILANTeamspeler
    Martina, MarlonTeamspeler
    Oosten, Ruben vanTeamspeler
    Stuijvenberg-Sneller, Christopher vanTeamspeler
    Verjans, HarrieTeamspeler
    Warrink, WouterTeamspeler
    Wiersum, GinoTeamspeler
    Zuidema, ArjenTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 nov. 12:00Amicitia VMC 3 - SC Stadspark 4Sportpark Coendersborg
    14 nov. 15:00SC Stadspark 4 - Groen Geel 2Sportpark Stadspark
    21 nov. 12:00SC Stadspark 4 - GSAVV Forward 9Sportpark Stadspark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.Groen Geel 4 - SC Stadspark 44 - 0
  • Poulestanden SC Stadspark 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groninger Boys 24310159610
    2GSAVV Forward 6330010469
    3Mamio 24220191278
    4WVV 23210229137
    5Kwiek 5421110737
    6VVK 2311111924
    7Groen Geel 231118714
    8Gruno 251131321-84
    9GSAVV Forward 9310289-13
    10SC Stadspark 43003417-130
    11Amicitia VMC 35005925-160

    Poulestanden SC Stadspark 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Stadspark 411003123
    2Groen Geel 3100113-20

    Poulestanden SC Stadspark 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Oosterwolde 21100180183
    2Groninger Boys 2110010283
    3Rolder Boys 311007073
    4v.v. Dronrijp 211007163
    5Roden 311007163
    6SC Erica 311007253
    7Groen Geel 211005053
    8LSC 1890 411006243
    9Musselkanaal 311006243
    10Noordster 311005143
    11Groen Geel 411004043
    12GSAVV Forward 911008533
    13Gomos 311005233
    14Mamio 211005233
    15FC Kraggenburg 211004133
    16Zuidwolde 411004133
    17SC Erica 411003033
    18Kwiek 411003033
    19OZW 311003033
    20Asser Boys 211006423
    21V.V. Westerkwartier 211003123
    22HODO 211003123
    23Nieuweschoot 211003123
    24Zwartemeerse Boys 211003123
    25Stadskanaal 311004313
    26Wacker 311003213
    27Gasselternijveen 211002113
    28LSC 1890 511002113
    29WKE '16 211002113
    30Farmsum 211001013
    31Tynaarlo 211004403
    32Havelte 211003303
    33Read Swart 211001103
    34FVC 311000003
    35EMMS 300000000
    36Twedo 300000000
    37Gieten 310014400
    38SC Emmeloord 310013300
    39ONB 210011100
    40VC Trynwalden 210010000
    41VKW 3100134-10
    42SC Emmeloord 6100123-10
    43SC Balkbrug 2100112-10
    44S.F. Deinum 2100112-10
    45Westerwolde 2100112-10
    46VVK 2100101-10
    47S.V. Hoogersmilde 2100146-20
    48FC Burgum 1 (zon)100113-20
    49FC Ter Apel '96 2100113-20
    50Wacker 2100113-20
    51Zevenhuizen 2100113-20
    52Gruno 2100158-30
    53GVAV-Rapiditas 3100125-30
    54FC Lewenborg 4100125-30
    55sv Olyphia 2100114-30
    56Ruinen 3100114-30
    57Actief 4100103-30
    58DVC'59 2100103-30
    59Kwiek 5100103-30
    60Amicitia VMC 4100126-40
    61Jubbega 3100126-40
    62Veelerveen 2100115-40
    63SC Stadspark 4100104-40
    64ST HOC/ValtherBoys 3100127-50
    65Gruno 4100105-50
    66Beilen 4100117-60
    67fc Harlingen 5100117-60
    68Beilen 3100107-70
    69Haren 21001210-80
    70Steenwijker Boys 21001018-180