• SC Stadspark 4 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 17:15Groen Geel 6 - SC Stadspark 4Sportpark Corpus Den Hoorn
    10 okt. 16:30SC Stadspark 4 - Fc. Grootegast 3Sportpark Stadspark
    17 okt. 12:30SC Stadspark 4 - GRC Groningen 2Sportpark Stadspark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.SC Stadspark 4 - Haren 2
    19 sep.Mamio 4 - SC Stadspark 41 - 2
  • Poulestanden SC Stadspark 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groen Geel 6220014776
    2Groningen 311007253
    3Amicitia VMC 311002113
    4SC Stadspark 411002113
    5Fc. Grootegast 321015503
    6GRC Groningen 221014403
    7Velocitas 1897 42101911-23
    8HS'88 300000000
    9Oranje Nassau 300000000
    10Zuidhorn 300000000
    11VVK 3100145-10
    12Lycurgus 62002510-50
    13Mamio 4200239-60

    Poulestanden SC Stadspark 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Stadspark 411006333
    2Peize 2100136-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Arnold, MartenTeamspeler
    Boes, BjornTeamspeler
    Dijkema, ArjanTeamspeler
    Graafsma, BobTeamspeler
    Kempen, Job vanTeamspeler
    Luinstra, HeinTeamspeler
    Meijs, Martijn van derTeamspeler
    Sluis, Dylan vanTeamspeler
    Wagter, RickoTeamspeler
    Wassmer, YannickTeamspeler
    Wolthuis, LartTeamspeler
    Wubbeling, MaartenTeamspeler
    Zand, Rick vanTeamspeler