• SC Stadspark 3 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adrichem, Guus vanTeamspeler
    Boer, Robin deTeamspeler
    Clement, RamonTeamspeler
    Faassen, Carsten Tim vanTeamspeler
    Jonge, Jasper deTeamspeler
    Jonge, Victor deTeamspeler
    Leijstra, LieuweTeamspeler
    Metten, NickTeamspeler
    Pot, RutgerTeamspeler
    Rijnks, Johannes BenjaminTeamspeler
    Scholte, NickTeamspeler
    Sluizeman, BramTeamspeler
    Tjeerdsma, Leon GerbenTeamspeler
    Veen, Tim van derTeamspeler
    Wiegman, PimTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 12:30SC Scheemda 2 - SC Stadspark 3Sportpark d'Oosterd
    9 okt. 14:30SC Stadspark 3 - Wildervank 3Sportpark Stadspark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.SC Stadspark 3 - Amicitia VMC 30 - 2
  • Poulestanden SC Stadspark 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The Knickerbockers 113300166109
    2Groen Geel 63210144107
    3Amicitia VMC 332106157
    4Wildervank 331205415
    5SC Scheemda 2210111383
    6The Knickerbockers 1221019543
    7SC Stadspark 321016333
    8Lycurgus 510104401
    9VVK 210102201
    10WVV 22002011-110
    11Onstwedder Boys 23003314-110
    12Mamio 33003322-190

    Poulestanden SC Stadspark 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize 211002113
    2SC Stadspark 3100112-10