Op een zonovergoten Stadspark wonnen de mannen van trainer Harry Zwiers de stadse derby van Helpman met 2-0.
Het was ook een dik verdiende overwinning van Stadspark die het betere van het spel had en ook de betere doel kansen kreeg.
De eerste helft had aanvoerder Michel Boonstra Stadspark al aan de leiding kunnen brengen maar zijn inzet ging net langs de paal.
Ook spits Cedwin Tel kreeg kansjes maar het bleef tot aan de rust 0-0.
Ook de tweede helft was Stadspark gevaarlijker dan Helpman maar het bleef tot aan de 70ste minuut 0-0.
De goed leidende scheidsrechter J. Wolthof floot in de 70ste minuut voor een vrije trap na een overtreding op Cedwin Tel.
De bal lag op zo’n 20 meter en bij Stadspark zijn er 2 specialisten die een vrije trap goed kunnen nemen op die positie.
Het werd aanvoerder Michel Boonstra die de bal hard in de rechter beneden hoek schoot en de keeper kansloos liet en daarmee Stadspark op 1-0 voorsprong zette.
Stadspark gebruikte alle wissels die ze nog hadden om de voorsprong nog groter te kunnen maken.
En het gebeurde zowaar ook nog de 2-0 was een beauty van een doelpunt van Cedwin Tel die de keeper ver voor zijn goal zag staan en van een meter of 40 de bal over hem heen schoot.
Bij Stadspark waren er een aantal mensen goed in vorm waaronder linksachter Kas Ruigg die samen met Danny Sims en good-old Peter Boonstra een prima wedstrijd speelden.
Het was wederom een puike team prestatie van Stadspark.
Het bleef nog lang onrustig in Stadspark want na afloop van de wedstrijd was er nog live-muziek bij de buitenbar.
Met nog 1 wedstrijd te gaan is alle spanning weer terug want bij winst tegen Noordster en een punt verlies van Musselkanaal bij Annen is Stadspark veilig van degradatie.
Wij hopen dat er vele toeschouwers mee gaan naar Oude Pekela om onze jongens naar een overwinning te helpen.
We gaan deze keer wederom met een bus dus geef je op de heer Gehard Nijdam of bij Albert Wolbes.
De bus vertrekt om 11:45 uur vanaf Stadspark maandag (2e pinksterdag).
Plaats een reactie
Versturen Annuleren