• JO10-1

    Hidde Materek
    Jort Balkema
    Sem de Vries
    Hao Ze Wu
    Tos Wolf
    Benjamin Horn
    Jelte Otten
    Linus Hendriksen
    Jada Brouwers

    Trainer(s): Bram Sluizerman op maandag. Woensdag n.t.b., vrijwilligers zijn welkom en kunnen zich bij Jelmer Tichelaar melden.
    Leider(s): Irene Wolf en Michiel Balkema

    JO10-2

    Nelson van Boekel
    Jeremy Meijer
    Yannick Huis
    Jurre Mollema
    Lionel Castro
    Alexander Broekhuysen
    Valentino de Wit
    Owen de Jonge
    Jaira Venema
    Levi Oron

    Trainer: Valentino Bonevacia
    Leider(s): n.t.b., vrijwilligers zijn welkom en kunnen zich bij Jelmer Tichelaar melden.

    JO11-1

    Vesper Jager
    Cato de Wit
    Bo Slink
    Iskander Bakker
    Elisa Hamminga
    Aeden van Hillo
    Jamie vd Bosch
    Jaïr Schutter
    Vincent Bluhm
    Che Marchand
    Jonah Vorsselman
    Joes Rouwenhorst

    Trainer/coach: Roeland Bakker
    Leider: Sylvia van der Kruit

    JO13-1

    Britt Dekker
    Imre Marchand
    Jesse Vorsselman
    Sono Folkers
    Niels Tichelaar
    Manu Camara
    Joël Vels
    Robin Vels
    Kyano Ebell
    Yaron Ebels
    Malu Gruppen
    Esrom Kabasele
    Jermain van der Kooi

    Trainer/coach: Jelmer Tichelaar

    JO13-2

    Jack van der Neut
    Odin Bijleveld
    Aidan Binee
    Ian Meijer
    Peter de Haan
    Sam Hendriksen
    Sam Kramer
    Niek Velvis
    Otto Wolf
    Payat Spierenburg
    Zeger Vrij
    Julius Vinckemoller
    Noah van de Bor
    Merijn Smit

    Trainer: Jorick Dijkstra
    Leider: Marcel van der Neut

    JO14-1

    Mannes Asschert
    Mans Smid
    David Hartman
    Max Leuning
    Klaas Jan de Waard
    Mas Geerts
    Bram Douglas
    Frederik Huisman
    Laura van Leeuwen
    Antonie van der Vis
    Lean Katic
    Roselio Bakker
    Kani Marwari

    Trainer: Frank Wieringa
    Leider: Jaap Jan de Waard

    JO15-1

    Jordy van der Lei
    Ruben Ebels
    Teun de Jong
    Luka Garst
    Djairo Djerby
    Pablo Gruppen
    Tess Binee
    Jelmer Bijleveld
    Devano Winedt
    Jesse Jansen
    Lucas Menge
    Marnix Vels
    Nino Pawirodimedjo
    Simon de Greef
    Pape Niang

    Trainer/coach: Frank Wieringa
    Leider: Sasja Ebels